Napísali o nás

pán Vratislav s rodinou – jún 2014:

Velmi radi sa vraciame do tohoto krasneho kraja v Štiavnických vrchoch. Tentoktát sme sa ocitli na víkend v Sklených Tepliciach a boli sme veľmi príjemne prekvapení. Ubytovanie je výborné, dom je zariadený veľmi vkusne, skvelá bola hlavne dobre vybavená kuchyňa. Veľmi sa nám páčili aj kúpele, kde sme vyskúšali niekoľko procedúr. Urobili sme si výlety do okolia, do Štiavnice… Víkendový pobyt je veľmi príjemný, ale krátky. (Pobyt sme si ešte o jeden deň predĺžili.) Odporúčame a dúfame, že sa sem čoskoro vrátime.

pani Eva – máj 2014:

V tomto kraji Slovenska jsem byla poprvé a velmi mě příroda a prostředí okouzlilo. Určitě budu dlouho vzpomínat i na jelena, který se za našeho minulého pobytu každý večer pásl na okraji lesa za Vaším domem a také mě uchvátil pohled na údolí Sklených Teplic (kdy jsem vystoupala až na vrchol kopce mezi les nad domem a viděla celé údolí). Je to nádherný pohled. Určitě toto místo budu doporučovat svým známým jako tip na velmi krásnou dovolenou se vším komfortem.

pani Naďa – rodina s deťmi, apríl 2014:

Veľmi pekné, útulné, čísté a dobre vybavené ubytovanie (boli sme na prízemí). Výborná komunikácia a ústretovosť od majiteľov. Určite toto ubytovanie odporúčame a ak sa bude dať, tak by sme sa radi ešte vrátili.

pani Daša s rodinou, január 2014:

V zelenom dome sme boli teraz hneď po Novom roku s kamarátmi, teda dve rodiny s deťmi. Neviem si vynachváliť. Najmä veľký dolný apartmán bol úplne podľa nášho gusta a večery sme tam trávili aj s kamarátmi. Čisté, príjemne zariadené, pekne prepojená kuchyňa s obývačkou a krbom. Mňa osobne očaril “kúzelný” šuflík v kuchyni kde je všetko potrebné a čo si bežne neberieme. Nožnice, drátiky, lepiace pásky, zápalky a kadejaké všelijaké drobnosti čo častokrát pomôžu:-)

pán Igor (skupina), december 2013:

Výborná komunikácia, snaha vyhovieť a dohodnúť sa, vybavenosť na vysokej úrovni, čistota, komfort, cítili sme sa veľmi, veľmi dobre, ďakujeme. Dve rodiny – 10 ľudí.

pán Pavel, august 2013:

ubytovanie rozhodne veľmi odporúčame… vhodné aj pre malé deti…

pani Yveta, júl 2013:

Prostředí pěkné a klidné od lázní cca 500 m. Ubytování – pokoje včetně soc. zařízení účelně zařízené, čisté. Paní majitelka velmi vstřícná, podala veškeré potřebné informace. Možnost výletů. Možnosti stravování a nabídka jídel v okolních restauracích omezená.