O nás

Sklené Teplice ležia v idylickej doline potoka Teplá a sú zo všetkých strán obklopené bohatými ihličnatými a listnatými lesami. Je to oáza pokoja v lone voňavej prírody – miesto, kde si zregenerujete nielen telo ale aj dušu.

Snažíme sa pre našich hostí vytvoriť príjemnú a ničím nerušenú atmosféru. O tom, že pobyt v tejto čarovnej kúpeľnej obci a našom domčeku si hostia užívajú, nás presvedčili už mnohí tým, že sa k nám pravidelne a radi vracajú.

Apartmánový domček je situovaný v tichej slepej uličke, len 50 metrov od autobusovej zastávky MOST. Za posledných pár rokov prešiel dom viacerými rekonštrukciami, zariadenie apartmánov je nové a udržiavané. V tesnej blízkosti sa nachádza les a lúka, pred domčekom tečie potok, ktorý dopĺňa harmonickú atmosféru. Nie je nič neobvyklé vidieť z terasy pokojne sa pasúce srnky, zajace či diviaky. A pri pohľade na nočnú oblohu posiatu žiarivými hviezdami sa vám ani nebude chcieť ísť do postele…

Neďaleko domčeka sa nachádza pekný a udržiavaný kúpeľný park, ako stvorený na nenáročné prechádzky. Kúpele, kaviareň, termálne kúpalisko, obchod či pošta – to všetko je v dosahu max. do 500 metrov.

Veríme, že si pre svoje chvíle oddychu a pohody vyberiete práve náš domček.
Tešíme sa aj na vašu návštevu 🙂

Apartmán – prízemie
Hnedý apartmán – poschodie
Bordový apartmán – poschodie