Vitajte

Ponúkame komfortné celoročné ubytovanie v kúpeľnej obci Sklené Teplice, č. domu 154. K dispozícii je poschodový dom, s možnosťou ubytovania pre 6 osôb na prízemí a dva apartmány s vlastným vchodom na poschodí, každý pre 3 osoby.


APARTMÁN – prízemie
V apartmáne na prízemí je jedna 4-lôžková a jedna 2-lôžková izba, kompletne vybavená kuchyňa (kuchynská linka, elektrická rúra, varná doska, chladnička s mrazničkou, kávovar, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, hriankovač, kuchynské náradie), krb v spoločenskej miestnosti, jedálenský kút, TV-SAT, DVD prehrávač, rozkladací gauč, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

HNEDÝ APARTMÁN – poschodie
BORDOVÝ APARTMÁN – poschodie
Na poschodí sa nachádzajú dva apartmány, každý s vlastným vstupom priamo z terasy. Ich súčasťou je vybavená kuchynka (chladnička, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, základné kuchynské vybavenie), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, manželská posteľ a prístelka, TV-SAT. Kúrenie v apartmánoch je elektrické.

Hosťom ubytovaným v apartmánoch na poschodí je k dispozícii zastrešená terasa, hostia ubytovaní na prízemí si môžu posedieť v záhradke priamo pred domom s možnosťou grilovania. Parkovanie vedľa domu. V celom objekte je možné využívať free WiFi. Hostia ubytovaní na prízemí a v apartmánoch sa návzajom nerušia.

V lete je cca 500 metrov od domu otvorené termálne kúpalisko. Počas celého roka sa môžete kúpať v štyroch krytých bazénoch s teplotou vody 37 – 42 °C alebo podnikať vychádzky do okolitých lesov, na svoje si prídu i hubári. V zime je tu možnosť lyžovania na neďalekých svahoch.